רעיונות להזמנת בת מצווה מקורית – Cbook סיבוק
שילוב אלבום דיגיטלי עם מתנה נוספת
13/02/2018
הכנת אלבום תמונות לתינוק
26/02/2018

בקרוב בתכם עומדת לחגוג 12 אביבים, ולבטח אתם מתכננים עבורה מסיבת בת מצווה נוצצת ויוקרתית. כדי להפיק אירוע מקורי ומרגש עליכם לקבל החלטות חשובות כמו מיקום החגיגה, כמות מוזמנים, תקליטן, תפריט של חברת קייטרינג, תפאורה, אטרקציות וכדומה. לאחר שבחרתם מקום והכנתם רשימת מוזמנים עליכם לשלוח הזמנות בזמן על מנת לוודא כי כולם יגיע לאירוע המושקע. את ההזמנה יש לעצב באופן מקורי וכדאי להשקיע בעיצוב ייחודי, כיום אין צורך לפנות למעצב גרפי מאחר וניתן לעצב לבד את ההזמנה באמצעות אתר מקוון של בית דפוס. כך אפשר לחסוך זמן רב ואין צורך להגיע פיסית לעסק, פשוט מעצבים באתר, מזמינים ושליח מגיע לבית עם ההזמנות המודפסות.

עיצוב הזמנה מקורית

בת מצווה חוגגים פעם בחיים לכן חשוב להשקיע בהפקה מקצועית ומרשימה, בלי לשכוח דבר. כאמור, יש לקבל החלטות רבות אך לפני הכל חשוב לשלוח הזמנות בזמן. את ההזמנות לאירוע בת מצווה כדאי לשלוח לפחות חודש או חודשיים לפני מועד האירוע, כך מאפשרים למוזמנים להתעדכן בזמן ולרשום ביומן את מועד החגיגה כדי לא לפספס אותה.

מומלץ להשקיע בעיצוב מלהיב ומקורי של ההזמנה לבת מצווה, אפשר לקבל השראה מעיצובים קיימים שניתן למצוא ברשת, אפשר גם לפנות לסטודיו לעיצוב כדי להכין הזמנה מקורית וייחודית. עם זאת, ניתן לחסוך עלויות ולעצב לבד את ההזמנה, עדיף עם כלת השמחה. כאשר מעצבים הזמנת בת מצווה חשוב לכלול תאריך האירוע, מיקום, תמונה יפה של הילדה, טקסט אישי קצר וכמובן להוסיף אלמנטים ועיטורים לקישוט ההזמנה.

כדאי לדעת כי לרוב מדפיסים הזמנות בגודל אחיד של 10*22 ס"מ, 15*15 ס"מ או 17*12 ס"מ. את ההזמנות ניתן להדפיס על מגוון חומרי גלם, אך מקובל לבחור בהדפסה על נייר כרומו מבריק ואיכותי במשקל 350 גרם, אפשר גם לבחור בהדפסה איכותית על נייר חלק או מחוספס בגוון בהיר. כמו כן, חשוב להחליט האם בוחרים בהזמנה המודפסת רק על צד אחד או בהדפסה דו צדדית. להדפסת הזמנה מקורית אפשר לבחור גם בגודל לא שגרתי או בצורה מעניינת כמו לב, כוכב וכדומה.

עיצוב ההזמנה עם תמונה יפה של הילדה

יש שפע רעיונות כיצד לעצב את ההזמנה, מאחר ורבים אינם מעצבים מלידה כדאי לבחור בממשק נוח וידידותי המאפשר לעצב את ההזמנה לבד, בקלות ובמהירות, וליהנות מעיצוב שובה לב וייחודי. כדי לשדרג את העיצוב של ההזמנה כדאי להוסיף במיקום מרכזי תמונה של כלת השמחה. אפשר לבחור תמונה מתוך אוסף הצילומים המשפחתיים או לצלם את הילדה באמצעות הסמארטפון, אך מומלץ להשקיע בצילום מקצועי. אין כמו תמונה הלקוחה מתוך בוק בת מצווה כדי לעצב הזמנה מדהימה ביופייה.

אם מחפשים רעיון מקורי ומדליק כדאי לדעת כי ניתן לעצב הזמנת פליפ עם תמונה מתחלפת כאשר מזיזים קלות את ההזמנה ביד. זהו רעיון מדליק ושונה המאפשר לכם לעצב הזמנת בת מצווה מקורית שאין לאחרים, ככל שההזמנה מקורית יותר כך היא זוכה לתשומת לב גדולה, והאורחים כבר יחמיאו לכם על ההזמנה המקורית ששלחתם.