לוח שנה התש"פ | מוכן בתוך 24 שעות | עיצוב והדפסה אישית | cbook סיבוק

עיצוב לוח שנה אישי התש"פ 2019/20

עיצוב לוח שנה באתר סיבוק  | עיצוב לפי גרסה
לפי תחילת חודש:  עברי החל מ- א' תשרי
לפי תחילת חודש:  לועזי החל מ- 1 בספטמבר

אפשרות לגרור תמונה | טקסט לתאריכון  
ניתן להתקין  תוכנה ועריכה ללא חבור אינטרנטי.
מערכת סיבוק און ליין מאפשרת עריכה ושמירה של לוח שנה עברי/לועזי ללא הורדת תוכנה
המערכת מאפשרת הטענת תמונות מהרשתות החברתיות (פיסבוק, אינסטיגרם ועוד) את הפרויקטים המעוצבים אפשר לשתף ברשת החברתית (פיסבוק,אינסטיגרם) בכל מהלך העריכה

לוח עד

לוח שנה ספירלה

לוח שנה דגם סיבוק

לוח שנה שולחני

לוח שנה עם מגנט אישי

לוח שנה מגנט אחיד

כידוע, לוח שנה הינו פריט שימושי ונחוץ ביותר – בין אם בבית הפרטי או בעבודה. ואולם, יש לזכור כי מדובר במוצר מעוצב המהווה גם כלי פרסומי יעיל. לכן, חשוב לדעת שעם סיבוק כל אחד יכול לעצב בקלות לוח שנה לעצמו, עבור העסק או כמתנה מקורית לקרובי משפחה וחברים.

רעיונות לעיצוב לוח שנה אישי

​עיצוב לוח שנה הוא רעיון מצוין למתנה מקורית ומרגשת, המתאימה לקשת רחבה של חברים ומצבים כגון יום הולדת, מתנה ליולדת, לראש השנה ובעצם מכל סיבה אחרת. מעבר לכך, למען עיצובו של לוח שנה יש אינספור רעיונות, מהם כל אחד יכול לבחור את הקונספט הנכון עבורו. לפניכם מספר דוגמאות נבחרות:

לוח שנה אלבום תמונות – מציג צילומים שונים ממקור אישי, ממגזינים או מרשת האינטרנט, כאשר ניתן לבחור תמונה אחת או לצרף מספר תמונות לכל דף של הלוח. כמו כן, מי שרוצה להשקיע יכול להיעזר בתוכנות אלבומים על מנת ליצור תוספות וקולאז'ים מעניינים ומבדרים.

לוח שנה המציין תאריכים חשובים – למשל ימי הולדת ,ימי נישואין, תאריכי בחינות, תאריך נסיעה לחו"ל וכל תאריך חשוב אחר הידוע מראש.

לוח שנה חגיגי – משלב ציטוטים נבחרים משירים, ספרות או של אנשים מפורסמים, וכולל גם שורות פרי עטו של מעצב הלוח.

לוח שנה קונספטואלי – מתמקד בנושא מסוים כמו פרחים, חיות, צמחים, עונות השנה, צבעים, כוכבי כדורגל, סלבס או מתכוני בישול מומלצים.

עיצוב לוח שנה לעסק

​כאמור, לוח שנה מעוצב מהווה כלי שיווקי ופרסומי חשוב וזמין עבור עסקים. על גבי לוח המיועד לבית עסק יש לדאוג שבכל דף יופיע שמו, הלוגו שלו ומספר טלפון. מעבר לכך, חשוב ליצור לוח שנה מעוצב העוסק בתחומי הפעילות השונים שיש לעסק להציע, בין אם בתחום ההנדסה, הפרחים, ראיית החשבון או הקוסמטיקה. כמו כן, העיצוב נדרש לשקף  את מסריו של בית העסק, בין אם מדובר במקצועיות, רצינות, קידמה, נעורים, יצירתיות או כל היבט וערך מוסף רלוונטי אחר. את לוחות השנה המעוצבים ניתן לחלק לכל מי שקשור לעסק לרבות עובדי העסק, לקוחות וספקים, ובכך לתרום לחשיפה וליצירת תמידית מקצועית ומושקעת.