לא רק אלבומים דיגיטליים - שיווק באמצעות תוכן – Cbook סיבוק
הדפסת רול אפ – למי זה ולמה זה כדאי?
11/04/2018
מחירון לוח עד
01/08/2019

אומרים שתמונה שווה אלף מילים, ואנחנו מאמינים שזה נכון, אולם בעוד מבט מרפרף בתמונה עשוי לשלוח אתכם למסע אל זמנים אחרים, חוויות ישנות וניחוחות של רגעים כיפים במיוחד, התוכן הוא המלך – כך אמר ביל גייטס לפני מעל עשרים שנה, ואכן, שיווק באמצעות תוכן באתרי אינטרנט היום הוא לא פחות מהכרחי. מהו שיווק באמצעות תוכן? כיצד יוצרים תוכן איכותי שיהווה "סוכן" שיווקי ומכירתי חזק באתר שלכם? והאם נכון לשלב באותו התוכן המקצועי שלכם גם תמונות? על כך ועוד – לפניכם.

המומחיות שלכם היא העניין של הלקוחות הפוטנציאליים

זה לא משנה מהו תחום העיסוק של הארגון – מה שחשוב הוא שאתם מומחים בתחומכם, וזו התחושה שהתוכן שלכם תפקידו להעביר לגולשים שמגיעים לאתר שלכם. על כן, חשוב שהתוכן באתר שלכם יהיה מקיף, עמוק, רלוונטי, מקצועי, ולא פחות חשוב – רהוט, מעניין וכתוב היטב.

בדרך כלל, מי שמעוניין בשימוש בתכנים מקצועיים לקידום ושיווק אתר האינטרנט שלו, מתכנן את נושאי התכנים מבעוד מועד (למשל, באמצעות מחקר ביטויי מפתח, שמשפיע גם על בניית ממשק המשתמש והתפריטים באתר האינטרנט שלכם), על מנת "לקלוע" לנושאי החיפוש, הנושאים המעניינים והנקודות שיביאו תנועה אל האתר שלכם.

חשוב להבין, כי בניגוד לשיווק של טרם ימי האינטרנט, שנועד רק לעורר סקרנות ולחזק את התחושה שאתם בעלי התשובה – השיווק הנכון היום הוא שיווק המספק ללקוחות ולקוראים שלכם ערך. ענו באופן מקצועי ומקיף על נושא המאמר או השאלה שהוא מציע תשובה בגינה, ודאגו שמי שנכנס לעמודי התכן שלכם, ימצא בו את המידע שחיפש.

אל תתפשרו על איכות

הבחירה בבנייה של ערוץ שיווק באמצעות תוכן תדרוש מכם הן כתיבה ברמה מקצועית לא מתפשרת – והן שליטה בשפה העברית ובמאפייני הכתיבה המוצלחת עבור מאמרים המפורסמים באינטרנט. יש סיבות רבות לבחור בכתיבה מקצועית במיקור משנה – החל מחוסר זמן או חוסר במשיכה לכתיבה המקצועית; וכלה בקושי בביטוי בכתב או חוסר בהיכרות עם הכתיבה השיווקית, המסקרנת, המחולקת לפיסקאות ובשילוב תמונות או אף מקטעי וידאו שיצרו עניין ויספקו מידע מפורט לקוראים, המאפיינת מאמרים מוצלחים במיוחד ברשת האינטרנט.

אם אתם מרגישים שכתיבה מוצלחת במיוחד לאתר שלכם היא לא “הצד החזק” שלכם, שירותי קידום אתרים אכן יכולים לדחוף אתכם קדימה בתוצאות החיפוש של גוגל.