הכנת אלבום תמונות לתינוק – Cbook סיבוק
רעיונות להזמנת בת מצווה מקורית
26/02/2018
אלבום דיגיטלי למסיבת רווקות
01/03/2018

תינוק חדש מביא עמו שמחה רבה לכל בני המשפחה, ולמרות הלילות הקשים ונטולי השינה ההורים הנרגשים מתעדים אותו בכל רגע באמצעות הסמארטפון והמצלמה הדיגיטלית. אם בעבר היה נהוג לצלם רק רגעים חשובים בגלל עלויות הפיתוח של התמונות הרי כיום בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים ניתן לצלם עוד ועוד תמונות, ללא כל מגבלה, אך רצוי גם לשמור מזכרת ולהכין אלבום תמונות מהודר עם הצילומים הטובים ביותר.

מדוע כדאי להכין אלבום תמונות לתינוק?

אלבום תמונות מהווה מזכרת חשובה ומרגשת, ההורים, הילדים והסבים והסבתות אוהבים לעיין בתמונות המרהיבות באלבום ולהתרגש בכל פעם מחדש. זו מזכרת חשובה גם לתינוק העומד לצמוח ולגדול במהירות, האלבום ילווה אותו כל חייו, ובאירועים ובמפגשים משפחתיים בבית הורים נהוג להוציא את כל האלבומים ולהיזכר ברגעי האושר משלב הינקות.

אמנם, כיום כל אחד יכול לצלם את התינוק שלו באמצעות מצלמה משוכללת בנייד או לרכוש מצלמה דיגיטלית איכותית ממותג מוכר ומוביל. עם זאת, מעבר לאוסף התמונות הבלתי נגמר שמאחסנים במחשב ומעלים גם לרשתות החברתיות, מומלץ להגיע עם התינוק לסטודיו מקצועי כדי לתעד את התינוק מרגע לידתו על ידי צלם מנוסה.

לא ניתן להשוות את איכות הצילומים בסטודיו לצילום רגיל בסמארטפון, לצלם מקצועי יש ציוד משוכלל וניסיון רב בצילומי תינוקות ומשפחה. בנוסף, סטודיו לצילום תינוקות, ילדים ומשפחה מציע סגנון ייחודי וצילומים מרהיבים ומקוריים כמו צילומי קייק סמאש, ניו בורן וכדומה.

מתנה בעיצוב אישי

כאשר מחפשים מתנה מקורית וייחודית לסבים ולסבתות אין כמו אלבום תמונות לתינוק בעיצוב מלהיב. כדאי גם לבחור תמונה אחת מרשימה במיוחד ולהדפיס אותה על קנבס כדי לאפשר לסבים ולסבתות המאושרים לתלות תמונה מדליקה של הנכד שלהם בסלון ביתם או על קיר המיועד לצילומי המשפחה. כמעט בכל בית יש קיר אחד עליו תולים תמונות ממוסגרות של בני המשפחה לאורך תקופות שונות, וכאשר תינוק חדש מצטרף למשפחה חשוב לדאוג גם לתמונה ממוסגרת של הפעוט כדי לצרפו לפאזל המשפחתי על הקיר בבית.

מומלץ להשקיע בצילומים מקצועיים לכן חשוב לבחור סטודיו לצילומי משפחה המתמחה בין השאר בצילום תינוקות וילדים בכל הגילאים. כדי ליהנות ממזכרת מרגשת לכל החיים כדאי כבר לאחר הלידה להגיע לסטודיו מקצועי המציע צילום ניו בורן לפעוטות שרק נולדו. את התמונות לאלבום כדאי לצלם עד גיל שבועיים, בתקופה זו עורו של התינוק זוהר והוא לרוב ישן בתנוחה עוברית קסומה. כמו כן, בשלב זה בחייו רוב הזמן הוא מבלה שינה עמוקה ולכן קל לצלם אותו בלי הפרעה וללא בכי, למעט כאשר הוא רעב.

אחרי בחירת התמונות היפות והמרגשות ביותר מומלץ להכין אלבום תמונות לתינוק, את האלבום אפשר לשמור דיגיטלית או לפתח בסטודיו כדי להעניק מתנה לסבים ולסבתות, וכדי להשאיר מזכרת גם בבית, וליהנות מאלבום מקורי ומדליק וממזכרת לכל החיים מהשלב המתוק ביותר בחיי הפעוט.