עיצוב ספר מחזור - מוכן תוך 24 שעות - Cbook

דוגמאות לעיצוב ספר מחזור

ספר מחזור מודפס על נייר פנים כרומו איכותי 170 גר' בכריכה קשה
עמודים: החל מ- 20 עמודים ועד 160
מידות: (מדיום) A5 שוכב/עומד / A4
משלוח: שליח עד הבית / איסוף עצמי זמן ההספקה הוא עד 5 ימי עסקים לייצור + זמן המשלוח בדואר ישראל.

• ניתן לעצב ספר עם כריכה אישית לכל ילד
• ניתן לערוך בעריכה משותפת, כל ילד מעצב ממחשב אחר
הסבר - רקע ואיכות קליפארטלעריכת ספר מחזור לגני ילדים לחץ/י כאןהמרת קבצים - pdf ל jpg
נא להפעיל רמקולים ramkol

מעוניינים לעצב ולהוריד תוכנת סיבוק בחינם
הבדלים בין עריכה באונליין לתכנה במחשב

איך מכינים ספר מחזור?

10 טיפים - רעיונות להכנת ספר מחזור

לחצו על המצגת

להצעת מחיר
נא להפעיל רמקולים ramkol

עיצוב ספר מחזור – רק בסיבוק תוכלו לערוך את ספר המחזור כקבוצה ואף לצפות במשותף ממספר מחשבים במקביל, במחיר תחרותי ומוצר איכותי מתוך מבחר דוגמאות מעוצבות לבחירה, עיצוב ספר מחזור

בגרסת סיבוק און ליין ניתן לערןך את אלבום התמונות כקבוצה במשותף ממספר מחשבים במקביל, ולהזמין את אלבום התמונות באופן עצמאי כל אחד בנפרד וללא תלות בחברי הקבוצה.

הכנת ספר מחזור, סיום מסלול צבאי וכוו.. הוא פרויקט חשוב ומיוחד עם סיום הלמודים בשכבה או בקבוצה, המייחד כתיבת תוכן יצירתי, עיצוב, גרפיקה הפקת דפוס , ועוד. החניכים משקיעים בעריכת הספר מחזור אנרגיות רבות, של זמן ומשאבים על מנת לייצר ספר זיכרונות מעוצב ומרשים שיתעד לשנים ארוכות פרק זמן בו היו שותפים קבוצה של אנשים למשימה מסויימת. במבט בדפי ספר מחזור יביא אותנו אל בזיכרונות אל תקופת הילדות, הלימודים, הצבא ועוד

. בעיצוב ספר מחזור יש ריכוז של תמונות של כל הילדים, המורים , החברים ותיאורים של כל אחד מהם ספר מחזור זהו למעשה ספר זיכרונות אשר מתעד תקופה, עידן וחברויות ממגוון רחב של התרחשויות שונות הכוללות גם תקופות מתקדמות יותר בחיינו , למשל בהעבודה , הלימודי האוניברסיטה וכן הלאה. ספר מחזור הוא ספר אשר נשאר לאורך זמן ומהווה כתנך אישי של חיינו ונוסטלגיה מחמת את הלב , לכן חשוב מאוד , בעת עריכת ספר מחזור, להקדיש את מיטב היכולות והמאמצים על מנת לייצר ספר ייחודי אשר יוכל להתלוות לשנים רבות. בעזרת תוכנת cbook6 תוכלו להפיק ספר מחזור ייחודי ואיכותי , במהירות ועלות השקעה מינימלית, כך שתוכלו לנצור את כל הזיכרונות והחברים , כאשר היתרון הבולט של ספר מחזור אותו תפיקו , הוא שיכול להיות זה גם עיצוב ספר מחזור דיגיטאלי אשר יופץ כקובץ אינטראקטיבי וישמר במחשב לאורך השנים.

הפקה של ספר מחזור הוא תהליך מורכב, כאשר יש צורך לבצע התאמות ולנהל את התהליך כראוי על מנת להפיק את הספר בצורה הטובה ביותר. עם סיבוק תוכלו להיות משוכנעים שתפיקו ספר מחזור איכותי ומיוחד , ממנו יכולו להיות גאים ביצירתיות ובמוצר מול הנוגעים לדבר לאורך שנים ארוכות. ספר מחזור של סיבוק מוכן מראש ומתאפיין בעיצוב ומבחר נרחב מאוד של אלמנטים גרפיים, כך שתוכלו לבחור בדוגמאות העיצוב שלנו את קו העיצובי הרצוי לכם עם אפשרויות שינוי עצמית וכל שנותר הוא להתחיל לבחור את התמונות המיוחדות ביותר עבור ספר מחזור שלכם.

5 (100%) 2 votes